友情链接: 新闻头条新闻热点社会新闻通辽新闻网澳门赌场手机投注澳门赌场博彩集团澳门赌场用户体验澳门赌场平台服务商澳门赌场PP电子澳门赌场AG电子澳门赌场MG电子澳门赌场JDB电子澳门赌场DT电子澳门赌场PNG电子澳门赌场NT电子澳门赌场PT电子澳门赌场SG电子澳门赌场MW电子澳门赌场BB电子澳门赌场皇冠体育澳门赌场沙巴体育澳门赌场幸运彩票澳门赌场真人彩票澳门赌场BB彩票澳门赌场幸运28澳门赌场PK10澳门赌场VR快艇澳门赌场VR11选5澳门赌场VR快三澳门赌场VR赛车澳门赌场欢乐棋牌澳门赌场幸运五张澳门赌场大话骰澳门赌场开元棋牌澳门赌场斗地主澳门赌场押庄龙虎澳门赌场二人麻将澳门赌场足球投注澳门赌场足球下注澳门赌场网球投注澳门赌场篮球投注澳门赌场排球投注澳门赌场乒乓球投注澳门赌场电子足球澳门赌场真人快打澳门赌场赌博网址澳门赌场赌博游戏澳门赌场21点澳门赌场棋牌赌博澳门赌场网上赌场澳门赌场网澳门赌场app澳门赌场开户澳门赌场注册
İptal-İade Koşulları

İade-İptal Koşulları

1- Sipariş İptal Koşulları : (Alışverişten Vazgeçme Hakkı)

Satın aldığınız ürünü kargoya verilmeden önce alışverişten vazgeçebilir ve siparişinizi iptal edebilirsiniz.

İptal işlemi için firmamızı arayarak yada sipariş numaranızı belirten bir mail atarak siparişinizin iptal edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu durumda siparişiniz iptal edilecek ve alınan ücretin tamamı tarafınıza iade edilecektir.

Sipariş iptal talebini kargoya verildikten sonra yapmanız durumunda kargo ve diğer masraflar sizden talep edilecektir.


 

2- Sipariş İade İşlemleri : (İade Etme Hakkı)

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır,

Satın aldığınız ürünü orjinal ambalajını tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

*Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez.
*İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır, Orjinal ambalajın zarar görmemesi için ayrı bir kutuya konularak gönderilmelidir.
*Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kargo etiketi, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği takdirde, ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda iade alınmaz ve bedeli ödenmez.

*Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
*İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

*İade muhakkak faturanın aslı ve 2. nüshası ile yapılmalıdır, fatura aslı veya 2. nüshası gönderilmezse alıcıya kdv ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.
*İade ile ilgili taleplerinizi öncelikle firmamızı arayarak yada mail atarak bize bildirmeniz gerekmektedir.

*İade işlemlerinde kargo firması olarak yurtiçi kargo ile gönderiler tarafımıza daha hızlı ulaşmaktadır.
*İade işlemlerinde karşı ödemeli gönderiler tarafımızdan kabul edilmeyecektir.
*Bilgi ve onay alınmadan gönderilen iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir. 

 Sipariş İade Formu için tıklayınız.

 

3- Keyfi İade İşlemleri : (Keyfi İade Hakkı)

Sitemizden satın almış olduğunuz ürün sizin istediğiniz ve sipariş verdiğiniz ürün ise ve size doğru bir şekilde gönderilmiş fakat siz yinede memnun değilseniz veya ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, üründe çizik ve hasar yoksa ve ürünün orjinal kutusu ve aksesuarları eksiksiz bir şekilde duruyorsa ürün bedelinin yüzde 25 inin kesilmesini kabul etmek şartı ile fatura tarihinin ilk 20 gün içerisinde iade edip bir üst model satın alabilir yada ücret iadesi isteyebilirsiniz.

 

4- Kargo Hasar İşlemleri: (Kargo Tespit Tutanağı)

Satın aldığınız ürünün kargo ile taşınması sırasında zarar gördüğünü düşünüyorsanız, kargo firması yetkilisi önünde açıp hasar olup olmadığını kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kargo gönderilerimiz sigortalı olmasından dolayı tespit tutanağına istinaden ürünün yenisi tarafınıza tekrar gönderilecektir.

Üründe hasar olduğunu tespit etmenize rağmen hasar tespit tutanağı tutulmadığı takdirde tüm sorumluluğun size ait olduğunu unutmayınız.